Zhubněte

Pomůžu Vám zhubnout a vytvarovat postavu.

Nejčastěji se setkávám s požadavkem na zhubnutí postavy. V dnešní době žijeme v obezogenním prostředí. To znamená, že jsme denně vystaveni podnětům, které mají příčinnou souvislost s tloustnutím. Většina z nás má auto, někdo má v rodině dvě i tři. Jezdíme do práce, z práce, ujdeme několik kroků a jsme doma, kde si opět sedneme nebo lehneme a neděláme nic. Jsme pohybově pasivní, navíc nás na každém kroku láká nějaká ta dobrota – stánky s rychlým občerstvením jsou pomalu na každém kroku, restaurace se předhánějí v nabídce stále chutnějších a kaloricky bohatších jídel a to vše za poměrně příznivé ceny. Korunu tomu ovšem nasazujeme při rodinných oslavách, svátcích, zejména o Vánocích nebo na dovolených s all inclusive programem.

Zhubnout je tedy primárním požadavkem mnoha lidí. Hmotnost, kterou Vám ukáže váha však není jenom o čísle, kterého dosáhnete. Jde o vzhled. Můžete mít dva lidi o stejné výšce a stejné hmotnosti, ale jejichž vzhled bude naprosto odlišný. Jde o podíl svalové hmoty a tuku. Čím více má člověk svalové hmoty a méně tuku, tím je jeho postava pevnější a vypadá a je zdravější. A o to právě jde především – se snížením hmotnosti zlepšíte svůj vzhled, své zdraví a budete celkově spokojenější sami se sebou, naroste Vám sebevědomí. Zkrátka něco dokážete. Neobejde se to ale bez disciplíny a odříkání. Pomůžu Vám, aby hubnutí pokračovalo pozvolným tempem a dosažení trvale snížené hmotnosti bylo i ve Vašich silách bez cizí pomoci.

Co Vám mohu nabídnout                                                                       

→    stanovení reálného cíle zhubnutí a postupů k jeho dosažení ZDARMA

→    posouzení stravovacích návyků a pohybového stereotypu ZDARMA

→    doporučení vhodné nápravy ZDARMA

 

Co se týče nabírání, tak hubnutí, je potřeba stoprocentního nasazení a dodržování stanovených kroků. Jinak bude výsledek také pouze částečný. Vyžaduje také kromě sebekázně i vůli po rozšíření si obzorů v dané problematice. Kdekdo umí uvařit výborné jídlo, ale o výživě neví vůbec nic. A podle toho také vypadá. Je třeba také vědět, co jím a jaký to bude mít na mě vliv a to samé platí o pohybu.